Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
TOKARZ / SZLIFIERZ / FREZER

INTER-DIAMENT Sp.j.
mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki
praca stacjonarna
5744 dni temu

Ogłoszenie numer: 49739, z dnia 2008-09-23

INTER-DIAMENT Grodzisk Maz. jest producentem narzędzi ściernych oraz supertwardych (diamentowych i borazonowych) do obróbki mechanicznej metali, węglików spiekanych, tworzyw sztucznych i innych materiałów trudnoobrabialnych.

Miejsce pracy: mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

    Praca polega na obsłudze tradycyjnych tokarek oraz szlifierek i frezarek w procesie produkcji korpusów stalowych i aluminiowych do narzędzi ściernych.

Wymagania

  • Oczekujemy podstawowej znajomości zasad obróbki skrawaniem i umiejętności czytania rysunku technicznego.
  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe mechaniczne ze specjalnością w zakresie obróbki skrawaniem.

Oferujemy

  • Oferujemy ciekawą i dobrze płatną pracę w zależności od doświadczenia oraz posiadanych kwalifikacji i umiejętności.