Tokarz

Armadas

Lubuskie

30 dni temu

ARMADAS to międzynarodowa agencja pracy, która specjalizuje się w rekrutacji i selekcji pracowników tymczasowych do pracy na terenie Holandii w regionie Eindhoven.

Tokarz

Opis firmy:

Firma specjalizuje się w dziedzinie obróbki skrawaniem w sektorze metalowym oraz tworzyw sztucznych.

Zakres obowiązków:

  • samodzielne programowanie i obsługa tokarki cyklu kontrolowane typu Weiler E50 & E80 (sterowanie Siemens)
  • programowanie maszyn w oparciu o rysunek techniczny, dobór parametrów
  • obróbka pojedynczych elementów oraz małych serii
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • optymalizacja procesu produkcyjnego
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego urządzeń i narzędzi serwisowanie maszyn oraz ich diagnostyka

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii m.in. ET
  • dobre warunki mieszkaniowe / zakwaterowanie
  • ubezpieczenie zdrowotne rozszerzone o pakiet stomatologiczny
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
  • bonusy za polecenie pracownika
Poznaj stanowisko: Tokarz
Tokarz to osoba, która zajmuje się obróbką elementów, np. metalowych, plastikowych, np. do maszyn, urządzeń. Zadania i czynności tokarza zależą od rodzaju przedmiotów, które obrabia i od rodzaju stanowiska pracy, czyli od typu obsługiwanej tokarki. W tym zawodzie można wyróżnić: tokarza tokarek uniwersalnych ogólnego przeznaczenia, tokarza tokarek rewolwerowych, tokarza tokarek ...
Praca Tokarz