Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Trader (specjalista ds. sprzedaży)

"KASKAT" Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski

338 dni temu

Ogłoszenie numer: 2526271, z dnia 2019-06-25

KASKAT Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. - firma handlowa i produkcyjna z 20 letnim stażem, zajmującą się eksportem produktów mleczarskich do krajów Afryki, Azji, Dalekiego i Bliskiego Wschodu oraz Europy w związku z dynamicznym rozwojem

poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż produktów mleczarskich,
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymanie istniejących,
  • poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • monitorowanie i analiza rynków zagranicznych,
  • współpraca z działem logistyki, działem zakupów i zakładem produkcji,
  • uzgadnianie, kompletowanie, kontrola merytoryczna dokumentów eksportowych.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w handlu na podobnym stanowisku,
  • znajomość tematyki i zagadnień związanych z handlem zagranicznym,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych - negocjacji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programów komputerowych,
  • gotowość do zagranicznych podróży służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość j. angielskiego stopień zaawansowany w mowie i piśmie,
  • znajomość j. urdu (mile widziani obcokrajowcy ob. pakistańskie),
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zasadnicze miesięczne, adekwatne od posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • prowizja od sprzedanego towaru,
  • ryczałt za dojazdy do pracy własnym samochodem,
  • możliwość rozwoju osobistego realizowanego poprzez szkolenia finansowane przez firmę,
  • prywatny pakiet medyczny.
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży
Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Praca Specjalista ds. Sprzedaży