Najnowsze oferty pracy

  • Tłumacz techniczny języka angielskiego

    ManpowerGroup   Międzybrodzie Bialskie    praca stacjonarna
    specjalista (mid)
    3 dni
    Zadania: Tłumaczenie spotkań technicznych z języka polskiego na język angielski oraz odwrotnie; Zapewnienie precyzyjnego i terminowego tłumaczenia dokumentów technicznych oraz raportów z postępów projektu; Wspieranie zespołu projektowego poprzez udział w spotkaniach technicznych i...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tłumacz Wielkopolskie
Translator / Tłumacz - online

Recruit Europe Ltd.
wielkopolskie, Poznań, Ostrów Wielkopolski, Konin, Gniezno, Września, Luboń, Oborniki, Kościan, Leszno, Jarocin, Rawicz, Turek, Kalisz, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Piła
praca zdalna
rekrutacja online
893 dni temu

Nasz klient: AssistantLine.com to platforma internetowa - marketplace gdzie możesz oferować swoje usługi.

Możesz zarejestrować się jako Tłumacz, wykonywać tłumaczenia, świadczyć codzienną pomoc lub rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu.
Znajdź wymarzone zlecenie. Dołącz do tysięcy Asystentów, którzy zarabiają online dzięki swoim talentom.
Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie www.assistantline.com

Miejsce pracy: Poznań, Ostrów Wielkopolski, Konin, Gniezno, Września, Luboń, Oborniki, Kościan, Leszno, Jarocin, Rawicz, Turek, Kalisz, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolski, Piła

Responsibilities:

  • Preparing translations from Polish or English to Russian, Ukrainian, English, Polish, Japanese, Korean, Chinese, Spanish, Portuguese, French, Italian, German, Turkish, Hungarian, Romanian, Czech, Slovak, Serbian, Indonesian, Thai, Vietnamese, Arabic, Dutch, Greek, Finnish, Croatian, Danish, Swedish
  • Web texts translation activities ( how it works, functions etc )
  • Participating in testing new functions of portal web site
  • Contact with project coordinators
  • Web administration
Requirements:
  • Fluent knowledge of your language (C2 - Native)
  • Very good English language (C1) or Polish ( C1)
  • Previous experience in Translations
  • Knowledge of sales and marketing words
  • Ability to organze work of project within deadlines
  • Computer literate (Ms Office)
  • perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego (albański, angielski, arabski, białoruski, bośniacki, bułgarski, chiński, chorwacki, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, gruziński, hebrajski, hindi, hiszpański, irlandzki, islandzki, japoński, kataloński, kazachski, koreański, litewski, łotewski, macedoński, mołdawski, niderlandzki, niemiecki, norweski, ormiański, portugalski, rosyjski, rumuński, serbski, słowacki, słoweński, suahili, szwedzki, turecki, ukraiński, węgierski, wietnamski, włoski lub inny)
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)