• Kierownik / Kierowniczka ds. Projektów Sieci Transmisyjnej

    PLAY (P4 Sp. z o.o.)   Warszawa    praca hybrydowa
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    17 godz.
    Twoje zadania: Realizacja zadań inwestycyjnych w zakresie budowy i modernizacji infrastruktury telekomunikacyjnej w obszarze sieci transportowej IP/Ethernet; Wsparcie procesu dostarczania usług B2B w obszarze sieci mobile backhaul i access (IP & Microwave) przygotowywanie standardów; analizowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Transmission Engineer

Dacomet s.j.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
2949 dni temu

The subcontractor of Alcatel-Lucent ( Nokia group ) is looking for passionate people willing to join our team on position of:

Miejsce pracy: Bydgoszcz | Region: kujawsko-pomorskie

The key purpose of the role is to carry out the provisioning, configuration and troubleshooting of Transmission Network Elements

Main areas of responsibility
  • Collation of existing customer network solution and associated design and configuration data

  • Delivery of transmission devices provisioning, configuration and testing procedures

  • Work with field engineers to ensure configuration is installed, error free and ready for testing

Key Skills and Experience
  • Candidate must have optical networking skills including CWDM/DWDM/SDH technologies

  • Knowledge of transmission equipment

  • Experience in designing Transmission Network solutions

  • Transmission equipment configuration and troubleshooting skills

  • CCNA or higher is a plus

  • Excellent communication skills verbal & written

  • Good analytical skills

We offer
  • Carrier development within global structure
  • Attractive salary
  • Medical package
  • The opportunity to cooperate with the high level professionals
Prosimy o dopisanie w CV jednej z następujących klauzul: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

albo

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami."

Informujemy, że mają Państwo wgląd w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania i aktualizacji. Jeżeli nie życzą sobie Państwo abyśmy przechowywali ich dane osobowe prosimy o przesłanie takiej informacji na adres mailowy daneosobowe@dacomet.pl