Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Trener Małopolskie
Trener personalny online

NORLETIC Ltd
małopolskie
praca stacjonarna
1330 dni temu

Ogłoszenie numer: 3530016, z dnia 2020-08-06

NORLETIC to zespół ludzi o bogatym i różnorodnym doświadczeniu. Pod własną marką produkujemy sprzęt dla branży sportowej.
Nasze projekty są innowacyjne, współpracujemy z praktykami i środowiskami zawodowymi. Ponadto jesteśmy sprzedawcą innych marek.

Nasze produkty są przyjazne dla środowiska i trwałe. Mamy surowe wymagania dotyczące naszych łańcuchów dostaw i kładziemy duży nacisk na etyczny handel i zrównoważony rozwój.

Mamy biura w zachodniej Norwegii, ale wykraczamy daleko poza ustalone granice. Daje nam przywilej pracy z wieloma ciekawymi i utalentowanymi ludźmi.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Do coachingu online zatrudnimy trenerów osobistych. Praca jest godzinowa. Ilość pracy zależy od ilości zamówień, które otrzymujesz od klientów. Pracujesz z domu lub z własnej siedziby. Udostępniamy Państwu sprzęt do biurowego studia wideo. Konkurencyjne płace.

Klienci chcą być Norwegami, dlatego musisz dobry porozumiewać się w języku angielskim.

Ostateczny termin zlozenia podania o prace 23.08.20

Rozpoczęcie pracy 05.01.21

Wymagania

  • Wykształcenie akademickie w zakresie nauk o sporcie
  • Dyplom trenera personalnego uznanej akademii
  • Osobiste doświadczenie jako sportowca
  • Zaangażowanie i motywacja
  • Prawdziwe zainteresowanie klientem
  • Doświadczenie jako trener personalny online

Oferujemy

  • Zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin
  • Stawka godzinowa
  • Norweska firma
  • Umowa o pracę
  • Sprzęt do biurowego studia wideo
  • Odzież fitness