Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Trener Regionalny

Panasonic
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4816 dni temu

Panasonic, jeden z największych producentów elektroniki konsumenckiej na świecie (m.in. marki Panasonic, Lumix, Technics) poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Nr Ref.: TR/02/11

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar połowy Polski – przewidujemy dwa stanowiska

Główne zadania:

  • Prowadzenie szkoleń produktowych z zakresu: aparaty cyfrowe/kamery w wyznaczonych przez koordynatora miejscach (w tym prowadzenie demonstracji sprzętu Panasonic)
  • Współpraca z koordynatorem szkoleń produktowych w zakresie planowania, przygotowywania i organizacji szkoleń
  • Współuczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych prowadzonych przez koordynatora szkoleń produktowych
  • Raportowanie do koordynatora szkoleń

Wymagania dla stanowiska:

  • Bardzo dobra znajomość Power Point
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z dziedziny fotografii
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wyższe wykształcenie oraz mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem szkoleń
  • Prawo jazdy kat. B + własny samochód
  • Otwartość w kontaktach z ludźmi
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami ludzi (liczebność, charakter)
  • Poczucie humoru i umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Zdolność przyswajania informacji na tematy techniczne
  • Dynamizm w działaniu
  • Dobra samoorganizacja

Oferujemy:

  • Umowę o współpracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia