Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Trener (szkolenia techniczne)

Kronospan

Strzelce Opolskie

14 dni temu

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Woj. Opolskie (współpraca z lokalizacją, Strzelce Opolskie)

umowa zlecenie / umowa o współpracy

Opis stanowiska:

Poszukujemy Trenera dedykowanego w ramach realizacji zadań do realizacji polityki szkoleń Kronospan w ramach szkoleń technicznych. Osoba ta będzie odpowiedzialna za współpracę z lokalizacją Strzelce Opolskie dla spółek produkcyjnych oraz transportowej. Zadaniem Trenera będzie przygotowanie pracowników pod względem teoretycznym i praktycznym do obsługi urządzeń technicznych tj. wózków widłowych, suwnic, podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych oraz przygotowanie do egzaminu przed Urzędem Dozoru Technicznego. Ponadto będzie odpowiedzialny za koordynację szkoleń oraz współpracę z Urzędem Dozoru Technicznego w danej lokalizacji.

Wymagania:
  • uprawnienia wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • doświadczenie w prowadzaniu szkoleń
  • praktyczna umiejętność obsługi wózków widłowych
  • znajomość przepisów prawa: rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 7 grudnia 2012 r. w sprawie rodzajów urządzeń technicznych podlegających dozorowi technicznemu
  • mile widziana umiejętność obsługi innych urządzeń technicznych np. suwnic
  • mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych i prawo jazdy kat. B
  • komunikatywność, umiejętność przekazywania wiedzy
  • umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • ambitną pracę w dużej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, będącej liderem w swojej branży
  • dział w ciekawych projektach, a także szansę na dalszy rozwój zawodowy zgodnie z osobistymi predyspozycjami i zainteresowaniami w strukturach firmy
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

Poznaj

Kronospan

Kronospan jest wiodącym producentem wysokiej jakości materiałów drewnopochodnych. Posiada zakłady w Europie, Azji i USA. Strukturę Kronospanu cechuje krótki proces decyzyjny, globalna ekspansja i zorientowanie na osiągnięcia.

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych