Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Trener / Szkoleniowiec branży beauty

Dermie Pharm Sp z o.o.Sp.k.

Warmińsko-mazurskie

73 dni temu

Producent kosmetyków poszukuje na terenie Polski:

Trenera /
Szkoleniowca branży beauty
(kosmetyka profesjonalna)

Praca na terenie wybranych kilku województw w Polsce

Wymagania:
  • Zakres działania; praca na terenie całego kraju.
  • Gotowość do założenia działalności gospodarczej (wymóg konieczny).
  • Mile widziana praca na stanowisku szkoleniowca w innej firmie kosmetycznej.
  • Doświadczenie prowadzeniu prezentacji, szkoleń, seminariów, kongresów.
  • Doświadczenie w pracy na programach do robienia prezentacji.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodna komunikację.
Obowiązki:
  • Prowadzenie szkoleń kosmetycznych i szkoleń z urządzeń kosmetycznych (mile widzialne doświadczenie w pracy na urządzeniach HIFU, lasery).
  • Występowanie na: seminariach, szkoleniach, kongresach oraz spotkaniach kosmetycznych w roli eksperta.
  • Prowadzenie i organizacja webinarów o tematyce kosmetycznej i kosmetologicznej.
  • Przeprowadzanie prelekcji podczas targów kosmetycznych i na uczelniach wyższych, na kierunkach związanych z branżami health & beauty.
  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych wspólnie z działem marketingu i studiem graficznym.
  • Tworzenie prezentacji i opisów zabiegów.
Umiejętności:
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Gotowość do wystąpień publicznych.
  • Samoorganizacja pracy.
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy.
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie kraju oraz zagranicznych.
  • Bardzo wysokie umiejętności organizacyjne.
  • Wysoka kreatywność.
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjny system prowizyjny i premiowy.
  • Posiadanie własnego pojazdu - wymóg konieczny z racji podróży służbowych.
  • Podstawowe narzędzia pracy (telefon, laptop, itp.).
  • Możliwość rozwoju, uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Poznaj

Dermie Pharm Sp. z o.o. Sp. k.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Szkoleń

Specjalista ds. szkoleń lub inaczej zwany też trenerem, specjalistą ds. szkoleniowych, specjalistą ds. szkoleń i rozwoju, konsultant (w firmie szkoleniowej) to osoba, która odpowiedzialna jest za organizację i prowadzenie najlepszych i najbardziej odpowiednich w danym przypadku szkoleń zawodowych. Stanowisko to spotykane jest zazwyczaj w firmach konsultingowych lub szkoleniowych. Do głównych obowiązków pracownika ...
Specjalista ds. Szkoleń Praca Specjalista ds. Szkoleń