Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Trener wewnętrzny

Wakacje.pl S.A.

Gdańsk Wrzeszcz

119 dni temu

Jesteśmy liderem e-turystyki w Polsce i największym pracodawcą w branży turystycznej na Pomorzu. Dołącz do ludzi, którzy łączą pasję podróżowania z pracą. Każdego dnia tworzymy nowoczesną platformę internetową, wyznaczamy trendy na rynku e-turystyki, a wiedzę praktyczną zdobywamy w podróży. Co roku kilkadziesiąt osób wyjeżdża do kurortów na całym świecie. Wakacje to po prostu część naszej pracy.  Bądź częścią nowatorskich projektów i wkręć się w nasz wakacyjny klimat!

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz
Zakres obowiązków:
  • Analiza potrzeb szkoleniowych,
  • Tworzenie, przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych i rozwojowych, miękkich dla pracowników, współpracowników z naciskiem na wsparcie obszaru Sprzedaży,
  • Koordynacja kompleksowych projektów szkoleniowych,
  • Wsparcie realizacji założonych planów sprzedażowych poprzez pracę z Team Lederami Sprzedaży w rozwoju kompetencji podległych Pracowników,
  • Prowadzenie działań rozwojowych w tym coachingów dla pracowników
  • Kontrola stanu wiedzy pracowników, w tym tworzenie testów merytorycznych,
  • Raportowanie i monitorowanie efektywności realizowanych działań szkoleniowych.
  • Udział w tworzeniu i prowadzeniu projektów HR
  • Realizacja szkoleń w centrali oraz w siedzibie Partnera,
Wymagamy:
  • Doświadczenie w pracy trenerskiej ze zróżnicowanymi programami rozwojowymi m.in. w obszarze sprzedaży,
  • Umiejętność tworzenia szkoleń produktowych,
  • Wiedza i umiejętność tworzenia programów szkoleniowych,
  • Charyzma, łatwość nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji,
  • Komunikatywności i kreatywności
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy własnej
  • Gotowości do wyjazdów służbowych
  • Doświadczenia w prowadzeniu szkoleń/warsztatów
Oferujemy:
  • Ciekawą i rozwijającą pracę, pełną nowych wyzwań wśród grona profesjonalistów
  • Możliwość ciągłego doskonalenia zawodowego,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętność
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Benefity pozapłacowe – opieka medyczna, ubezpieczenie, kartę sportową
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Trener wewnętrzny

Trener wewnętrzny – osoba odpowiedzialna za prowadzenie szkoleń i instruktaży stanowiskowych dla pracowników w zakresie wykonywania pracy na danym stanowisku, certyfikację szkolonych pracowników, administrację dokumentacji szkoleniowej, monitoring rozwoju kompetencji pracowników. Trener wewnętrzny musi posiadać wykształcenie wyższe. Osoba na tym ...
Trener wewnętrzny Praca Trener wewnętrzny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (780)
Wałbrzych (57)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (170)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (199)
Chełm (28)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (815)
Tarnów (47)
Nowy Sącz (45)
Mazowieckie:
Warszawa (1871)
Radom (150)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (59)