Tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Pościsze
praca stacjonarna
10 dni temu
Tynkarz
Miejsce pracy: Pościsze
Numer: StPr/24/0746
OBOWIĄZKI:
zabezpieczenie stolarki okiennej, obsadzanie puszek elektrycznych i narożników, gruntowanie powierzchni ścian, wykonywanie szprycy, nakładanie maszynowe zaprawy, zacieranie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Pościsze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Brzeska 16, 21-560 Międzyrzec Podlaski, powiat: bialski, woj: lubelskie

Dane kontaktowe:

Agnieszka Skolimowska
askolimowska@pupbialapodlaska.pl
833416610

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej