Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Układacz / pomocnik - montaż kamienia, terrazzo, ceramiki

AJH Construction sp.zoo

Świętokrzyskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2717667, z dnia 2019-10-23

posadzki przemysłowe

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: 533717612

Opis stanowiska

  • montaż okładzin kamiennych i terrazzo typu stopień i podstopień lub okładziny kątowe na klatkach schodowych, montaż ceramiki ściennej i posadzkowej
  • montaż płyt tarasowych na woreczkach , podkładkach lub kruszywie łamanym

Wymagania

  • doświadczenie w montażu w/w elementów

Oferujemy

  • wynagrodzenie ryczałtowe
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter