Zobacz więcej ofert pracy

Ustawiacz w Bazie Paliw

PERN S.A.
Dębogórze
praca stacjonarna
2164 dni temu

Lider logistyki surowcowo – paliwowej w Europie Centralnej.
Nowoczesna organizacja inwestująca w rozwój pracowników realizujących strategiczne działania w zakresie dostaw ropy i produktów naftowych.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dębogórze
Nr ref.: 134/III/2018
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. pracowniczy program emerytalny, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
  • atrakcyjny pakiet socjalny,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia i programy wdrożeniowe.
WYMAGANIA:
  • wykształcenie zasadnicze zawodowe, preferowane techniczne,
  • znajomość układania i nadzorowania trasy przejazdu składu kolejowego,
  • świadectwo złożenia egzaminu kwalifikacyjnego na stanowisko: Ustawiacz,
  • praktyka zawodowa na stanowisku Ustawiacz.
GŁÓWNE ZADANIA:
  • nadzorowanie i układanie trasy przejazdu składu kolejowego,
  • przygotowywanie Drużyny Manewrowej do pracy,
  • planowanie i prowadzenie pracy manewrowej,
  • sprawdzanie składów na przybyciu i zdawanych,
  • kontrola stanów zajętości torów,
  • formowanie składu pociągów,
  • sprzęganie i rozprzęganie taboru kolejowego,
  • nadzór nad bezpieczeństwem taboru kolejowego.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informuję, iż:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PERN S.A. z siedzibą w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej 133, 09-410 Płock.
  • Dane osobowe Pani/Pana będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Konsekwencją nie podania danych osobowych będzie brak możliwości dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
  • Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu oraz zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostanie jednak bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego wskazanego w aktualnie obowiązującej ustawie regulującej zasady ochrony danych osobowych.
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres: do 30 dni od zakończenia procesu rekrutacji.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych, w każdej sprawie dotyczącej przetwarzania danych osobowych, możliwy jest pod poniższym adresem: Inspektor Ochrony Danych, PERN S.A. ul. Wyszogrodzka 133, Płocku (09-410) lub poprzez adres e-mail: iod@pern.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach związanych z procesem rekrutacji w PERN S.A. (ul. Wyszogrodzka 133, 09-410 Płock), w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z postanowieniami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo do wycofania niniejszej zgody. Żądanie wycofania zgody oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych oraz nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem”.