Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ustawiacz Wtryskarek

Olsa Poland Sp. z o.o.

Kostrzyn Nad Odrą

10 dni temu

OLSA Poland sp. z o.o. należy do OLSA GROUP – lidera produkcji lamp samochodowych, który zatrudnia około 3500 pracowników i posiada Zakłady Produkcyjne we Włoszech, Brazylii, Meksyku, Chinach i Polsce.

Zakład Produkcyjny w Kostrzynie nad Odrą jest największym Zakładem z całej Grupy i zatrudnia obecnie około 2000 pracowników, a jego klientami są renomowane firmy branży automotiv.

Więcej informacji na temat firmy na stronie: www.olsagroup.com

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kostrzyn Nad Odrą

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ

Zakres zadań:
  • Ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną,
  • Bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów,
  • Przezbrajanie form i zmiana formy na maszynach wtryskowych,
  • Ustawianie parametrów, korekta ustawień podczas procesu technologicznego,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych,
  • Wiedza niezbędna do obsługi suwnicy i przezbrajania maszyn.
Oczekiwania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Mile widziane doświadczenie na maszynach ENGEL, Negri Bosi, Haitian, KraussMaffei (branża automotiv),
  • Znajomość układów hydraulicznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych,
  • Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie,
  • Otwartość na nową wiedzę,
  • Odwaga w podejmowaniu decyzji, komunikatywność.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku:

Poznaj

Olsa POLAND Sp. z o. o.

Firma OLSA Poland Sp. z o. o. jest producentem lamp wewnętrznych i zewnętrznych dla branży motoryzacyjnej.

Poznaj stanowisko: Operator Maszyn

Osoby zatrudnione na stanowisku operatora maszyn są odpowiedzialne za obsługę maszyn i urządzeń wykorzystywanych przy procesach zachodzących w danej firmie. Odpowiada on za szereg czynności związanych z urządzaniami będącymi na wyposażeniu firmy. Operator wykonuje pracę na podstawie obowiązującej dokumentacji. Jego zadaniem jest także kontrola stanu technicznego, dbałość o czystość maszyn i ich otoczenia, bieżąca konserwacja, ...
Operator Maszyn Praca Operator Maszyn

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (593)
Wałbrzych (42)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (135)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (109)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (851)
Tarnów (39)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1642)
Radom (69)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (11)