Ustawiacz wtryskarek

AUDIT Doradztwo Personalne

Kostrzyn nad Odrą

7 dni temu

Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Ustawianie wtryskarek zgodnie z przygotowaną dokumentacją technologiczną
  • Bieżąca korekta procesu/programu wtrysku w celu uzyskania poprawnej jakości produkowanych wyrobów
  • Uprawnienia na suwnice typu II S
  • Ustawianie parametrów, korekta ustawień podczas procesu technologicznego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Stosowanie 5 S
  • Przezbrajanie form i uruchamianie procesu
  • Utrzymywanie maszyn wtryskowych oraz peryferiów w czystości

WYMAGANIA:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Gotowość do relokacji do Kostrzyna n/Odrą - warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie na maszynach ENGEL, Negri Bosi, Haitian,   KraussMaffei (branża automotiv)
  • Znajomość układów hydraulicznych i elektrycznych stosowanych w formach wtryskowych
  • Znajomość procesu i technologii przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Wiedza niezbędna do obsługi suwnicy i przezbrajania maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub 4-brygadowym
  • Odwaga w podejmowaniu decyzji, komunikatywność.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • Jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj