Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
USTAWIACZY WTRYSKAREK

FADO Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5695 dni temu

Ogłoszenie numer: 51441, z dnia 2008-10-29

Specjalizująca się w przetwórstwie tworzyw sztucznych oraz w budowie form wtryskowych zatrudni:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prawidłowe ustawienie maszyn oraz jakość produkowanych detali. Do jej obowiązków należało będzie ustawianie maszyn wtryskowych oraz prawidłowe dobieranie parametrów w celu uzyskania pożądanego wyrobu.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie w pracy minimum 3 lata
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • nastawienie na jakość wykonywanej pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie