Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

VB.NET/C# Developer

Connectis_

Praca zdalna

141 dni temu

Nr ref.: 7260/HJ
Lokalizacja

praca zdalna

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

IT

Start

asap

Języki

Angielski - bardzo dobry

Forma zatrudnienia

B2B

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Programowanie licznych aplikacji modelujących i automatyzujących procesy wewnątrz firmy (frontend, backend, bazy danych)
  • Biuro zlokalizowane jest w Łodzi, jednak jest możliwość niemal 100% pracy zdalnej (okazjonalne pojawianie się w biurze mile widziane :))
  • Stack technologiczny: ASP.NET, VB.NET, C#, .NET Framework 2.0-4.5, WebForms, MVC, MS SQL Visual Studio 2015, SQL Server, GIT
Wymagane:
  • Doświadczenie min, 2 lata jako programista .NET - znajomość C#, VB.NET oraz baz MS SQL Server (T-SQL)
  • Doświadczenie z frontem - HTML, CSS, JavaScript a także narzędzi Visual Studio, SQL Server Management Studio
  • Znajomość Entity Framework, LINQ, Bootstrap, Nuget
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, znanej firmie produkcyjnej
  • Możliwość całkowitej pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowie B2B lub UOP
  • Opiekuna i wsparcie po stronie Connectis
  • Liczne imprezy integracyjne
  • Indywidualne podejście do każdego Specjalisty
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Obszar

IT

Start

asap

Języki

B2B

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów:

Poznaj

Connectis_

Connectis_ to 350 specjalistów IT pracujących w Polsce oraz 14 krajach w Europie. Z NAMI masz dostęp do specjalistów gotowych do pracy projektowej od zaraz.

Poznaj stanowisko: Front-end Developer

Front-End Developer jest jedną z najbardziej pożądanych specjalności wśród programistów. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie lub modernizacje witryny internetowej od strony wizualnej. Bierze udział w tworzeniu niezbędnego oprogramowania. Przy użyciu dostępnych technologii projektuje znajdujące się na niej elementy graficzne m.in. animacje i slidery oraz aplikacje. Dba także o ich ...
Front-end Developer Praca Front-end Developer