Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster

SL SYSTEMS
małopolskie
praca stacjonarna
5561 dni temu

Ogłoszenie numer: 57717, z dnia 2009-02-18

SL SYSTEMS

Informacje o firmie i jej działalności na www.slsystems.pl

Webmaster

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • tworzenie struktury HTML stron www na podstawie otrzymanej grafiki
  • współpraca z grafikami i programistami przy realizacji projektu
  • udział w ustalaniu z klientem funkcjonalności i stylistyki strony
  • dbanie o prawidłowy i czasowy przebieg realizacji projektu

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość XHTML, CSS
  • dobra znajomość DHTML, JavaScript
  • znajomość w interpretacji kodu przez najpopularniejsze przeglądarki
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka komunikatywność
  • dokładność i kreatywność
  • mile widziana znajomość PHP oraz SMARTY

Oferujemy

  • stabilną prace przy tworzeniu nowych, ciekawych projektów
  • wynagrodzenie adekwatne do rozwijanych umiejętności