Wideofilmowiec

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Kraków

1 dzień temu

Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0023
OBOWIĄZKI:
przygotowanie filmów promocyjnych i reklamowych; montaż elektroniczny obrazu i dźwięku; wykonanie czołówki, montaż obrazu; montaż zapisu dźwiękowego i udźwiękowienie filmu. umowa o dzieło, wynagrodzenie 4000pln brutto/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość programów: Davinci Resolve Studio, Final Cut Pro, Adobe Premium, Pro Tools, Reaper

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Monika Korbiel
126868140

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z pok. 103A

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Poznaj stanowisko: Kamerzysta
Kamerzysta jest osobą zajmującą się rejestrowaniem obrazu ruchomego za pomocą kamery analogowej lub cyfrowej wraz z osprzętem. Charakter pełnionych obowiązków zależy przede wszystkim od rodzaju prowadzonej przez daną osobę działalności – począwszy od kamerzysty, zajmującego się rejestrowaniem ślubów i weseli, w ramach prywatnej działalności gospodarczej, poprzez operatora kamery, zatrudnionego przy realizacji ...
Praca Kamerzysta