Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    3 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
  • Księgowa / księgowy - Dział Należności i Windykacji

    GAM Sp. z o.o.   Długołęka, Wrocławska 35    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 380 - 8 300 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Twój zakres obowiązków księgowanie wyciągów, monitorowanie należności, windykacja – tel. kontakt z klientami, wezwania do zapłaty, przygotowywanie dokumentacji dla prawnika, księgowanie faktur sprzedaży, kontrola fiskalizacji, uzgodnienia rejestrów VAT, rozliczanie kart płatniczych-...
Zobacz więcej ofert pracy

Windykator Terenowy

NESTOR Usługi Finansowe Krzysztof Ostrowski
małopolskie, Kraków, Wieliczka, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice
praca stacjonarna
1620 dni temu

Ogłoszenie numer: 2745265, z dnia 2019-11-11

Firma NESTOR świadczy usługi windykacji terenowej dla innych firm windykacyjnych, kancelarii prawnych oraz innych podmiotów gospodarczych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Wieliczka, Chrzanów, Oświęcim, Wadowice, Myślenice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Bezpośredni kontakt osobami zadłużonymi
  • Wyjaśnianie przyczyn braku regulowania zaległości
  • Ustalanie harmonogramu spłat i nadzór nad jego realizacją
  • Sporządzanie raportów z przeprowadzonych działań

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego
  • Wysokiej kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Posiadania zdolności negocjacyjnych
  • Umiejętności obsługi komputera, Excel na poziomie podstawowym
  • Niekaralności
  • Posiadania czynnego prawa jazdy kat. B i własnego samochodu

Oferujemy

Wybranym osobom oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne + wynagrodzenie ryczałtowe
  • Samodzielność w organizowaniu własnego czasu pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia lub działalność gospodarczą
  • Szkolenie wdrażające do pracy
  • Wsparcie merytoryczne i praktyczne
  • Przejrzysty system wynagradzania