Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wizażystka / Wizażysta marki

SALES FOR

Warmińsko-mazurskie

275 dni temu

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta, jednej z najbardziej prestiżowych firm kosmetycznych, gwaranta najlepszej jakości i najbardziej innowacyjnych produktów, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Nr ref.: WIZM/WRO/195/2017
Miejsce pracy: Wrocław, Kraków, Bydgoszcz, Zielona Góra, Częstochowa
Obowiązki:
  • Praca z luksusowymi kosmetykami
  • Budowanie wizerunku marki poprzez profesjonalną obsługę klienta: dobór właściwych kosmetyków prezentację produktów zgodnie z filozofią i standardami marki
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie makijażu
  • Profesjonalna obsługa klientów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Prawidłowa ekspozycja towaru i dbanie o estetykę stoiska
  • Wykonywanie makijażu
Wymagania:
  • Doswiadczenie w sprzedaży i kontaktach z klientem – wymóg konieczny
  • Zainteresowania związane z wizażem/makijażem, najnowszymi trendami, światem beauty i fashion
  • Wykształcenie kierunkowe – mile widziane
  • Doświadczenie związane z wizażem, wykonywaniem makijażu, stylizacją
  • Naturalny wygląd
  • Umiejętność rozmowy z klientem i badania jego potrzeb
  • Umiejętność wypracowywania kompromisów i pracy w zespole
  • Kreatywność, pozytywne nastawienie, energiczność
  • Świadomość i dojrzałość biznesowa
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Dodatkowo:
  • Doświadczenie poparte portfolio
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Pracę w energicznym i pełnym pasji środowisku
  • Szkolenia wdrażające, szkolenia z osobami, będącymi autorytetami w dziedzinie makijażu, zakończone certyfikatami
  • Możliwość pracy w dużych projektach dla znanych, światowych marek
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na produkty
  • Pakiet relokacyjny

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SALES FOR z siedzibą w Warszawie przy ul. Łuckiej 15 lok.312, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Oświadczam, iż zapoznałem się z treścią obowiązku informacyjnego oraz akceptuję jego postanowienia.

Obowiązek informacyjny dla kandydatów

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest SALES FOR Krzysztof Matyja z siedzibą ul. Łucka 15/312, 00-842 Warszawa;
  • inspektor ochrony danych nie został powołany;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie 6 ust 1 pkt a;
  • odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie przyszły pracodawca;
  • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do Państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat po zakończeniu rekrutacji na wybrane przez Panią/Pana stanowisko;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
  • ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.;
  • podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest warunkiem umownym. Jest Pan/Pani zobowiązana do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie nie zakwalifikowanie do procesu rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Wizażystka

Wizażystka, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, zajmuje się profesjonalną zmianą wizerunku klienta, w oparciu o efekt jaki dana osoba chce uzyskać, miejsce lub sytuację, do której ma on być przystosowany, etc. Choć w pierwszej kolejności z pracą wizażystki kojarzy nam się przeważnie wykonywanie makijażu, w rzeczywistości do obowiązków osoby zatrudnionej w tym charakterze należy także niekiedy ingerencja w ubrania i detale ...
Wizażystka Praca Wizażystka

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (762)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (821)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1650)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (19)