Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Muzyk Wokalista Mazowieckie
Wokalista / Wokalistka sesyjna

M-MUSIC PRODUCTION
mazowieckie
150 - 1 500 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid
tymczasowa/dodatkowa
umowa o dzieło
praca stacjonarna
452 dni temu

M-MUSIC PRODUCTION jest firmą świadczącą usługi w zakresie produkcji muzyki na zamówienie. Zajmujemy się głównie produkcją nagrań wielośladowych na potrzeby artystów różnych gatunków muzycznych (rock, blues, jazz, heavy-metal).

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Zadania:

Firma M-MUSIC PRODUCTION poszukuje wokalisty/tkisesyjnej – autora tekstów anglojęzycznych

Wymagania:
  • Wokal o barwie typu heavy/rock
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność samodzielnego układania linii melodycznej i artykulacji słów na podstawie podkładu muzycznego.

Mile widziane osoby spoza granicy Polski.