Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Wolontariusz do tłumaczeń z językiem włoskim

Fundacja Animacja

Praca zdalna

85 dni temu

Ogłoszenie numer: 2000520, z dnia 2018-06-29

Fundacja Animacja jest organizacją pożytku publicznego prowadzącą autorski, interdyscyplinarnym projekt „Praga Gada".

Adaptujemy na wysokojakościowe komiksy zarejestrowane przez nas opowieści seniorów z warszawskiej Pragi lub autentyczne relacje prażan zanotowanie przez S. Wiecheckiego w latach 30. XX wieku, które wskazali nam współcześni seniorzy. Upowszechniamy w ten sposób kompetencje kulturowe seniorów.

Do współpracy pilnie poszukujemy wolontariusza (e-wolontariusza) władającego językiem włoskim do pracy zdalnej.

Miejsce pracy: małopolskie / praca zdalna

Opis stanowiska

  • tłumaczenie z języka włoskiego na języka polski i z języka polskiego na włoski przygotowanych scenariuszy komiksowych i korespondencji z artystą z Włoch

Wymagania

  • umiejętność sprawnego tłumaczenia tekstów o długości ok. 4000 - 5000 znaków ze spacjami
  • znajomość języka włoskiego - poziom C1 lub zbliżony
  • dyspozycyjność w okresie: czerwiec-sierpień

Oferujemy

W podzięce za zaangażowanie wolontariuszowi oferujemy referencje oraz nasz komiks z unikalnej serii wydawniczej „Praga Gada” z jego nazwiskiem w stopce autorskiej.

Więcej informacji o projekcie na stronie: http://pragagada.pl/

Poznaj stanowisko: Tłumacz

Tłumacz – osoba, która dzięki znajomości co najmniej dwóch języków dokonuje przekładu wypowiedzi lub tekstu pisanego z języka źródłowego na język docelowy. Tłumaczenie wymaga nie tylko rozumienia tekstu, ale również sprawnego wyrażania jego treści w języku, na który ma być tłumaczony. Oprócz wysokich kompetencji językowych, dobry ...
Tłumacz Praca Tłumacz

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (753)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (956)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)