Najnowsze oferty pracy

  • Global Head of Insurance

    Malta Trading Sp. z o.o. SK.   Malta, Sliema    praca stacjonarna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    4 dni
    Responsibilities of the Role In-house Insurance Broker for the Kronospan global insurance needs which mainly consists of a global Property Damage and Business Interruption program, General Liability Insurance and Marine Open Cover; Internal insurance contact person for all Kronospan entities;...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Dyrektor Operacyjny Małopolskie
Zastępca Dyrektora Operacyjnego / Dyrektora Oddziału

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. k.
małopolskie
praca stacjonarna
2028 dni temu
W Arche Consulting koncentrujemy się na połączeniu innowacyjnego podejścia do realizacji projektów rekrutacyjnych oraz profesjonalnego kontaktu z Klientami i Kandydatami. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie Firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc Kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.
Nr ref.: ZDO/EK
Zadania:
  • kompleksowe zarządzanie zakładem produkcyjnym: produkcja, technologia, jakość, utrzymanie ruchu, łańcuch dostaw;
  • tworzenie planów i celów długo i krótko okresowych zakładu z uwzględnieniem strategii rozwoju grupy, szans w otoczeniu organizacji oraz potencjału zasobów ludzkich i rzeczowych;
  • zagwarantowanie spójności wartości organizacji, kultury i celów na poziomie lokalnym ze strategią rozwoju na poziomie grupy
  • skuteczne zarządzanie i komunikacją z kadrą menedżerską i z całym zakładem produkcyjnym;
  • odpowiedzialność za jakość i wielkość produkcji w firmie poprzez skuteczne zarządzanie wszystkimi obszarami w fabryce z uwzględnieniem założeń budżetowych.
Wymagania:
  • min. 10 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z odpowiedzialnością za działalność operacyjną firmy;
  • doświadczenie i znajomość specyfiki procesów operacyjnych w fabryce o produkcji krótkoseryjnej lub projektowej;
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
  • zdolności menedżerskie i doświadczenie w zarządzaniu zakładem produkcyjnym w oparciu o wartości i potencjał organizacji;
  • charyzma i dynamizm w działaniu;
  • umiejętność pracy w złożonej i wielopodmiotowej organizacji.
Firma oferuje:
  • pracę w organizacji o dużych tradycjach i potencjale;
  • rozwój zawody w ramach pełnionej roli w dynamicznym i pełnym wyzwań otoczeniu i objęcie roli Dyrektora Oddziału w perspektywie około 1 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
W aplikacji prosimy zawrzeć wybrane zgody:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 pkt. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w CV lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K z siedzibą w Katowicach (40-035) przy ul. Jagiellońska 6/8 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym procesie rekrutacyjnym.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K. potencjalnym pracodawcom w celu związanym z przedstawieniem im mojej kandydatury w ramach prowadzonych procesów rekrutacyjnych z udziałem mojej osoby.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być odwołane w każdym czasie.
Mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Mam prawo do uzyskania informacji o podmiotach, którym moje dane osobowe zostały udostępnione oraz o zakresie udostępnienia.
Wpis KRAZ: 8162