Zastępca Kierownika Działu Logistyki

RENA Polska Sp. z o.o.

Wykroty

31 dni temu

Firma RENA Polska Sp. z o.o. - świadczy kompleksowe usługi w zakresie mechanicznej obróbki tworzyw sztucznych i montażu urządzeń, specjalizuje się w produkcji elementów toczonych i frezowanych oraz zbiorników, a także montażu kompletnych zespołów i podzespołów z tworzyw sztucznych. Naszym Klientom oferujemy dodatkowo konstrukcję, zakupy oraz usługi logistyczne.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wykroty
Oczekiwane kwalifikacje:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie nauki (mile widziane kierunki związanie z logistyką i/lub zarządzaniem)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z zarządzaniem procesami logistycznymi
  • Znajomość procedur prawnych z zakresu logistyki i magazynu
  • Predyspozycje do zrządzania zasobami ludzkimi, motywowania i budowania zaangażowania wśród pracowników
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość systemu klasy ERP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz zdolności przywódcze
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoki poziom organizacji czasu pracy
Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie procesami logistycznymi (transport, gospodarka magazynowa, łańcuch dostaw)
  • Nadzorowanie nad prawidłowym funkcjonowaniem gospodarki magazynowej, poziomem zapasów, systemem wydań i przyjęć, dokumentacją ewidencyjną;
  • Udział w tworzeniu polityką personalną, rozwój podległych pracowników, określanie standardów pracy, motywowanie oraz monitorowanie i rozliczanie efektów pracy podległych pracowników
  • Kontakt, koordynacja i prowadzenie negocjacji z partnerami i dostawcami w kwestiach logistycznych i dystrybucyjnych
  • Planowanie oraz wdrażanie rozwiązań mających na celu optymalizację powierzchni magazynowej
  • Sporządzanie raportów
  • Udział w planowanie, organizacja i przeprowadzanie inwentaryzacji
  • Zgłaszanie wszelkich niezgodności w dostarczonym towarze.
  • Współtworzenie i organizacja działu logistyki wewnętrznej.
W zamian pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w międzynarodowym środowisku
  • Wdrożenie w powierzony zakres obowiązków
  • Realna możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych)
  • Elastyczny czas pracy
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Pracę przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz w przyjaznym zespole profesjonalistów.

Poznaj

RENA Polska jest firmą produkcyjną, będącą częścią grupy RENA – jednego z największych dostawców technologii i urządzeń do obróbki chemicznej. W naszym zakładzie produkcyjnym w Wykrotach zajmujemy się wytwarzaniem zaawansowanych elementów z tworzyw sztucznych do produkcji urządzeń technicznych. Nasz sukces opiera się na sprawdzonej jakości oraz innowacyjności.

Logstics Manager, tłumaczony po prostu jako Menedżer do spraw logistyki, jest kierownikiem zespołu zajmującego się koordynacją i organizacją procesów logistycznych w firmie lub przedsiębiorstwie. Menedżer opracowuje wewnętrzne normy i procedury, prowadzi szkolenia dla pracowników, sporządza niezbędną dokumentację i nadzoruje prace podległego personelu. Jego celem jest stworzenie i zarządzanie siecią podwykonawców, ...
Praca Menedżer ds. Logistyki (Logistics Manager)