Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Zastępca kierownika obiektu turystycznego
Agrocentrum Sp. z o.o.
Olszowa
kierownik/koordynator
38 dni temu

Ogłoszenie numer: 5277851, z dnia 2021-08-13

Poszukujemy osoby zainteresowanej podjęciem współpracy w charakterze:

Miejsce pracy: opolskie / Olszowa

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem ludzkim
  • działania marketingowe związane z promocją obiektu
  • aktywne poszukiwanie klientów, tworzenie indywidulanych ofert, kontakt z klientami i podwykonawcami
  • praca w weekendy i święta.

Wymagania

  • przedsiębiorczość, samodzielność, efektywna organizacja czasu pracy
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość MS Office

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • interesujący zakres zadań
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • stabilne warunki zatrudnienia

Poznaj