Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Zastępca Kierownika Sklepu

MAC

Kraków - Galeria Krakowska

37 dni temu

W Alshaya, hasło „nasz sukces tworzą nasi ludzie” nie jest pustym sloganem. Alshaya jest międzynarodową organizacją skupioną wokół idei dotyczącej piękna człowieka. Jeśli słowa Fashion i Health & Beauty, mają dla Ciebie głębsze znaczenie, to znaczy, że myślisz o biznesie tak samo, jak my.

Alshaya posiada sieć sklepów znanych, prestiżowych brandów:

Victoria’s Secret, The Body Shop, MAC, Bath&Body Works

Obecnie, do sklepu MAC w Galerii Krakowskiej poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków - Galeria Krakowska

MAC jedna z wiodących marek kosmetycznych, należąca do światowej sławy koncernu Estee Lauder Companies, oferująca szeroką gamę profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do makijażu, skierowanych do profesjonalnych makijażystów oraz wszystkich osób interesujących się najnowszymi trendami panującymi w świecie mody i makijażu.

Obowiązki:
  • Wspieranie pracy Kierownika Sklepu;
  • Motywowanie zespołu i dbanie o rozwój zawodowy jego członków;
  • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi klienta;
  • Dbanie o osiąganie przez zespół założonych celów sprzedażowych;
  • Prowadzenie prac administracyjnych sklepu, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu zmiany i zarządzaniu zespołem;
  • Zdolności organizacyjnych oraz umiejętności planowania;
  • Umiejętności motywowania zespołu;
  • Doskonałej obsługi klienta mogącej być wzorem dla całego zespołu;
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości branży kosmetycznej oraz wizażu.
Oferujemy:
  • Rozwój artystyczny, liczne szkolenia i możliwości rozwoju w ramach firmy;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole;
  • Kartę zniżkową.

Poznaj

Alshaya Poland Sp. z o.o.

Alshaya Poland Sp. z o. o to międzynarodowa firma franchisingowa, zrzeszająca marki:
Mothercare, The Body Shop, MAC, TOPSHOP, Dorothy Perkins, Victoria's Secret, American Eagle Outfitters, Bath & Body Works.

Poznaj stanowisko: Zastępca Kierownika Sklepu

Zastępca kierownika sklepu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą współzarządzającą funkcjonowaniem sklepu w szerokim tego sformułowania znaczeniu. Zastępca kierownika nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległego personelu, zatrudnionego w obrębie salonu, kreuje politykę sprzedażową i reklamową salonu, zarządza zatrudnieniem i rekrutacją nowych pracowników salonu zastępując kierownika, lub wykonuje ...
Zastępca Kierownika Sklepu Praca Zastępca Kierownika Sklepu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (598)
Wałbrzych (58)
Legnica (112)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (243)
Toruń (127)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (71)
Nowy Sącz (71)
Mazowieckie:
Warszawa (1899)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (64)