Zastępca notarialny

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Kluczbork
praca stacjonarna
12 dni temu
Miejsce pracy: Kluczbork
Numer: StPr/24/0006
OBOWIĄZKI:
- zastępowanie notariusza, w tym dokonywanie czynności notarialnych, wymienionych w ustawie Prawo o notariacie (sporządzanie aktów notarialnych sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, sporządzanie poświadczeń, spisywanie protokołów, sporządzanie protestów, weksli i czeków, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, skladanie wniosków o wpis w księdze wieczystej, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów, sporządzanie wpisów o odpisów wyciągów dokumentów, podejmowanie czynności związanych z zarządem sukcesyjnym przedsiębiorstwe,m osoby fizycznej i tymczsowym przedstawicielem w zakkresie udziału małżonka w przedsiębiorstwie na zasadach określonych w ustawie z dnia 5 lipca 2018r o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesyjnm przedsiębiorstwem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

ukończenie aplikacji notarialnej, wpis na listę zastępców notarialnych

Miejsce pracy:

Kluczbork

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Sienkiewicza 22b, 46-200 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie

Dane kontaktowe:

Dominika Habrajska
d.habrajska@pupkluczbork.pl
774471338 w. 338

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie z PUP

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku