Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zbrojarz – betoniarz, prefabrykacja

Grupa MGN

Zachodniopomorskie

6 dni temu

W naszej ponad 20-letniej historii braliśmy udział w wielu inwestycjach na terenie krajów UE.

Nasza działalność obejmuje prace spawalnicze, montażowe, budowlane i pokrewne.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,

odwiedź naszą stronę internetową: www.montbau.pl

woj. zachodniopomorskie
Opis stanowiska:
  • praca w Belgii
  • praca na hali - prefabrykacja
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zbrojarskie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność sczepiania półautomatem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • polska umowa o pracę
  • wynagrodzenie 13€ netto (na rękę)
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy do pracy
Poznaj stanowisko: Spawacz
Spawacz jest to osoba, która spawa elementy wykonane ze stali, żeliwa, metali nieżelaznych i ich stopów, używając elektrycznego źródła ciepła. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapoznaje się z elementami/konstrukcji i materiałem, przygotowanie powierzchni do spawania, spawanie metalowych konstrukcji i plastikowych komponentów, sprawdzenie jakości wykonanego spawu oraz ...
Praca Spawacz