Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Zmieniacz Form Wtryskowych / Pracownik warsztatowy w narzędziowni
ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K.
Pomorskie
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
rekrutacja online
54 dni temu

 

Zajmujemy się projektowaniem, konstruowaniem i produkcją form wtryskowych oraz przetwórstwem tworzyw sztucznych. Poszukujemy osób z dużym doświadczeniem w pracy związanej z przetwórstwem tworzyw sztucznych na stanowisko:

 

Zmieniacz Form Wtryskowych / Pracownik warsztatowy w narzędziowni
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie na stałe.
  • Pakiet relokacyjny.
Wynagrodzenie:
  • Pracę w systemie zmianowym, od poniedziałku do piątku: godz. 6-14, 14-22,  22:00-06:00
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie .
Lokalizację: Olsztyn

 

Wymagania:
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Uprawnienia na wózek widłowy - będą dużym atutem.
Zadania:
  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń na stanowisku produkcyjnym, zmiana form wtryskowych na wtryskarkach.
  • Pomoc w pracach warsztatowych w narzędziowni.
Administratorem Danych Osobowych jest ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Olsztynie 10-419, ul. Żelazna 8. E-mail: rekrutacje@alkaz.pl. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dla bieżących rekrutacji dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż 3 miesiące od dnia przesłania CV. Dla przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przechowywane przez okres 1 roku. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu i profilowaniu.

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: Składając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez ALKAZ Sp. z o.o. SP. K. na potrzeby przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko: Specjalista ds. ofertowania w branży technicznej oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Poznaj

ALKAZ Sp. z o.o. Sp. K.

Podobne oferty