Zootechnik na fermach trzody chlewnej

Gospodarstwo Rolne

Warmińsko-mazurskie

1 dzień temu

Ogłoszenie numer: 2742127, z dnia 2019-11-18

Produkcja  trzody chlewnej w cyklu zamkniętym

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Zatrudnię zootechnika do prowadzenia dwóch ferm tuczu trzody chlewnej w okolicach Giżycko.

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe:
  • wskazane doświadczenie w pracy z trzodą chlewną

Oferujemy

  • warunki pracy i płacy do omówienia
  • możliwe szkolenia
  • możliwość zamieszkania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

prudukcja trzody chlewnej w trzech gospodarstwach w cyklu zamkniętym

Poznaj stanowisko: Zootechnik
Zootechnik zajmuje się nadzorem oraz zapewnia opiekę będącym pod jego pieczą zwierzętom znajdującym się na fermach, w hodowlach czy ogrodach zoologicznych. Dba o odpowiedni dobór pasz, dobre warunki życia zwierząt, podaje szczepionki, jest przy porodach. Współpracuje z weterynarzami, ale głównie zajmuje się zwierzętami zdrowymi. Zootechnik musi posiadać kierunkowe ...
Praca Zootechnik