Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Zootechnik

Klient portalu Praca.pl

Pomorskie

124 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672045, z dnia 2019-09-23

GOSPODARSTWO ROLNE SPECJALIZUJĄCE SIĘ W PRODUKCJI ROŚLINNEJ I ZWIERZĘCEJ

Zootechnik

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Gospodarstwo rolne specjalizujące się w hodowli trzody chlewnej, 400 macior w cyklu zamkniętym zatrudni osobę na stanowisku zootechnika.

Do głównych obowiązków należeć będzie praca ze stadem podstawowym, nadzór procesów produkcyjnych, organizacja pracy na fermie, optymalizacja żywienia oraz obsługa programu hodowlanego i żywieniowego.

Wymagania

  • Wykształcenie zootechniczne
  • Doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

Dla zainteresowanych kandydatów gwarantujemy zakwaterowanie.
Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Złotniki Kujawskie.

Poznaj stanowisko: Zootechnik
Zootechnik zajmuje się nadzorem oraz zapewnia opiekę będącym pod jego pieczą zwierzętom znajdującym się na fermach, w hodowlach czy ogrodach zoologicznych. Dba o odpowiedni dobór pasz, dobre warunki życia zwierząt, podaje szczepionki, jest przy porodach. Współpracuje z weterynarzami, ale głównie zajmuje się zwierzętami zdrowymi. Zootechnik musi posiadać kierunkowe ...
Praca Zootechnik