CCC S.A.

powyżej 10000 prac. Handel i Sprzedaż

CCC S.A. jest jednym z największych producentów obuwia i jedną z najszybciej rozwijających się spółek obuwniczych w Europie. Poprzez swoją spółkę zależną eobuwie.pl SA, Grupa CCC jest również liderem e-commerce na rynku obuwia w Europie Środkowo-Wschodniej. Grupa CCC posiada blisko 1.000 salonów, o powierzchni przekraczającej blisko 550 tys. mkw w 19 krajach w Europie i poza nią. Modne i atrakcyjne cenowo produkty oferowane są klientom w Polsce, Czechach, Słowacji, Niemczech, Austrii, Słowenii, Chorwacji, Węgrzech, Bułgarii, Serbii, Rosji, Ukrainy, Rumunii, Litwy, Łotwy, Estonii, Mołdawii, Grecji i Szwecji. Grupa CCC posiada własną fabrykę butów skórzanych, zatrudnia ponad 12 000 pracowników i rocznie sprzedaje około 50 mln par obuwia. Prestiż i wiarygodność finansową podkreśla obecność Spółki na GPW w Warszawie i udział w gronie 20 największych spółek zaliczanych do WIG 20.

Aktualne oferty pracy

Firma CCC S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "CCC S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy CCC S.A.:
Adawis.

Pracowałam w e-commerce, w chwili obecnej jestem na macierzyńskim, ale na pewno po nim chce dalej pracować w CCC. Fajne jest to, że widzisz efekty swojej pracy i masz wpływ na to jak firma się rozwija. Wiadomo, że trzeba się przykładać i każdy musi się czuć odpowiedzialny za swoje zadania, ale sama atmosfera jest bardzo dobra, nie miałam sytuacji, że ktoś potraktował mnie nieucziwie. Są też przyzwoite benefity, a dodatkowy bonus to karty rabatowe.

CCC S.A.

Strefowa 6

59-101 Polkowice