TER Enterprises, Tomasz Rosa

od 11 do 50 prac. Prawo

Reprezentujemy osoby fizyczne i prawne w zakresie dochodzenia odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. W imieniu poszkodowanych występujemy w sprawach dotyczących likwidacji szkód osobowych (uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia, śmierć osoby bliskiej) i rzeczowych.

Pomagamy w bieżącej likwidacji szkody, jak również w sprawach spornych związanych z zaniżeniem odszkodowania lub odmową wypłaty, dotyczy zdarzeń nawet do 20 lat wstecz. Współpracujemy z renomowanymi i skutecznymi kancelariami prawnymi.

Posiadamy Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych (lekarze, rehabilitanci, pielęgniarki, opiekunowie). Wdrożyliśmy profesjonalny i skuteczny system szkoleń dla Partnerów i Koordynatorów.

Praca w TER Enterprises poza wynagrodzeniem przynosi satysfakcję z niesienia profesjonalnej i skutecznej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach.

Pomóż poszkodowanym - zostań skutecznym likwidatorem szkód osobowych!

Aktualne oferty pracy

Firma TER Enterprises, Tomasz Rosa nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "TER Enterprises, Tomasz Rosa"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

TER Enterprises, Tomasz Rosa

Al. Zwycięstwa 48

80-210 Gdańsk