Teraz rekrutuje

Promedica24

6 aktualnych ofert pracy od 251 do 500 prac. Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Pozytywne relacje, energia, możliwość rozwoju. Z czym kojarzą Ci się te wartości? Mamy nadzieję, że od teraz będzie to dla Ciebie Promedica24.

Czym się zajmujemy? Jesteśmy firmą, dla której głównym celem jest opieka. Jako lider na rynku usług opiekuńczych aktywnie działamy w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rumunii oraz Polsce. Niezależnie od stanowiska, na które aplikujesz, możemy Cię zapewnić – Twoja obecność w Centrali lub jednym z ponad 40 oddziałów w całej Polsce będzie miała realny wpływ na to, co się dzieje w naszej organizacji.  Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź do naszego biura lub odwiedź stronę internetową www.promedica24.pl – z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Promedica24"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Promedica24:
Adrianna90

Bardzo sobie chwalę pracę dla tej firmy. Przede wszystkim jasne kontrakty i wypłaty co d złotówki, nigdy mi się nie zdarzyło żadne opóźnienie. Ja jeżdżę do Niemiec na lato. Zarabiam dobre pieniądze, szlifuje język i da się coś zwiedzić dodatkowo

6

aktualnych ofert pracy

Promedica24

Al. Jerozolimskie 94

00-807 Warszawa