NEWMOR Polska Sp. z o.o

od 11 do 50 prac. Handel i Sprzedaż

Newmor Group Ltd jest jednym z największych producentów i dystrybutorów profesjonalnych systemów ściennych, który od blisko 50 lat z powodzeniem dostarcza tapety kontraktowe do hoteli, biur oraz budynków użyteczności publicznej.
Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji tapet i wykładzin przeznaczonych dla obiektów użyteczności publicznej. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii dostarczamy okleiny oraz wykładziny, również z indywidualnymi wzorami. W naszej szerokiej ofercie znajdują się także nowoczesne i stylowe kolekcje, które pozwalają na wykończenie każdego wnętrza komercyjnego w niepowtarzalny sposób.
Newmor Polska, dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi i amerykańskimi producentami oraz dostawcami jest gwarancją najwyższej jakości produktów. Podstawą naszej działalności jest wiarygodność, a naszą ambicją jest nieustanne poszerzanie swoich możliwości. Jesteśmy liderem wśród dostawców zapewniając pełne wsparcie dla klientów poszukujących rozwiązań wnętrzarskich w zakresie wykończenia ścian i podłóg oraz realizując najbardziej wymagające projekty.

Aktualne oferty pracy

Firma NEWMOR Polska Sp. z o.o nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "NEWMOR Polska Sp. z o.o"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

NEWMOR Polska Sp. z o.o

Ul. Zakopiańska 144

30-435 Kraków