Teraz rekrutuje

Budimex SA

105 aktualnych ofert pracy od 5001 do 10000 prac. Budownictwo

Jesteśmy prestiżową firmą budowlaną o wieloletnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Budimex SA"

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy Budimex SA:
Janek Majster

Do Budimexu jako pracodawcy nie mam zastrzeżeń. Płacą na czas, nie obcinają premii, a sam system premiowy nie jest fikcją. To duża firma, więc nie mogą sobie pozwolić na fuszerki, czy też złe traktowanie rpacownika. Wiadomo, że w budowlance praca ciężka, ale ja nie mam na co narzeka ć.

105

aktualnych ofert pracy

Budimex SA

ul. Siedmiogrodzka 9

01-204 Warszawa