TECH-MASTERS POLSKA Sp. z o.o.

Handel i Sprzedaż

W ciągu dwudziestu lat nasza firma przekształciła się z lokalnego biznesu w międzynarodowe przedsiębiorstwo prężnie działające na terenie całej Europy.
Jako przodująca w bezpośredniej sprzedaży firma, jesteśmy od wielu lat ekspertami w zakresie profesjonalnych rozwiązań w dziedzinie napraw i konserwacji. Nasze wysokiej jakości produkty z powodzeniem są stosowane w warsztatach naprawczych, w działach utrzymania ruchu oraz w zakładach przemysłowych i rzemieślniczych w całej Europie.
Wieloletnie doświadczenie w obsłudze klienta, najnowocześniejsze technologie i najwyższe standardy jakości sprostały ciągle rosnącym wymaganiom klientów. TECH-MASTERS to fachowość, elastyczność i niezawodność.
Grupa jest zarządzana przez centralę w Austrii, której zadaniem jest wspieranie oddziałów i poszczególnych rynków.

FIRMY NALEŻĄCE DO GRUPY TECH-MASTERS
Dystrybucją naszych produktów zajmują się firmy z Austrii, Niemiec, Włoch, Słowacji, Węgier, Polski, Słowenii, Chorwacji i Rumunii. Razem tworzymy kompetentnego dostawcę rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

KOMPETENCJA ZAWSZE ZWYCIĘŻY
Doświadczeni, wysoko wykwalifikowani pracownicy dysponujący najnowocześniejszą specjalistyczną wiedzą to najważniejszy składnik sukcesu naszego zespołu.

NASZ ASORTYMENT

ZACHWYCAJĄCA WSZECHSTRONNOŚĆ
Nasza szeroka gama produktów zapewnia gotowe rozwiązania codziennych wyzwań, przed którymi stają fachowcy z różnych branż. Dział badawczo-rozwojowy  zapewnia pomoc techniczną i rozwija regularnie nową paletę produktów dla różnych obszarów zastosowania, które proponujemy na poszczególnych rynkach.

NASZA MISJA

„Tworzenie jakości poprzez innowacyjność“: Naszą ambicją jest ciągłe tworzenie innowacyjnych rozwiązań. Naszym priorytetem jest sprostanie codziennym wyzwaniom, przed którymi stają nasi odbiorcy. Kierując się dobrem naszych klientów i pracowników dbamy również o ich bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych produktów.

Aktualne oferty pracy

Firma TECH-MASTERS POLSKA Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy

TECH-MASTERS POLSKA Sp. z o.o.

Ul. Wielicka 250

30-663 Kraków