Teraz rekrutuje

ZRE Gdańsk S.A.

2 aktualne oferty pracy od 51 do 250 prac. Przemysł

ZRE Gdańsk jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. Początki działalności firmy sięgają roku 1933, kiedy uformowały się ekipy remontowe zapewniające zaplecze remontowe elektrowniom wodnym Żur i Gródek.

Obecnie firma zajmuje się świadczeniem szeroko pojętych usług dla energetyki i przemysłu, produkcją aparatury zabezpieczającej sieci przesyłowe, diagnostyką przemysłową i doradztwem technicznym. Firma zwraca szczególną uwagę na zagadnienia ekologii i ochrony środowiska, oferując klientom sprawdzone rozwiązania z tego zakresu.

Zaplecze działalności Spółki stanowi obiekt biurowo-produkcyjny zlokalizowany w Gdańsku przy ulicy Litewskiej 14a. Firma dysponuje warsztatem mechanicznym, warsztatem elektrycznym, stacją prób elektrycznych, laboratorium diagnostycznym, biurem konstrukcyjnym, ekipami terenowymi i własnym transportem oraz siecią sprawdzonych podwykonawców.

Współpraca z ośrodkami naukowymi oraz firmami z branży energetycznej pozwala ZRE Gdańsk na opracowywanie nowych technologii i produktów, aby zaoferować klientom nowatorskie i efektywne rozwiązania.

Dokonane w ostatnim czasie zmiany w strukturze organizacyjnej firmy usprawniły sposób zarządzania, uporządkowały obieg i realizację zamówień oraz pozwoliły firmie zaoferować klientom nowe usługi i produkty. Rozszerzenie obszaru działania Spółki niesie korzyści również dotychczasowym klientom, ponieważ firma jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi obejmujące całe urządzenia i obiekty.

Właściciele i Zarząd ZRE Gdańsk Sp. z o.o. żywią nadzieję iż stałe podnoszenie jakości oferowanych produktów i usług oraz nowoczesny system zarządzania i bogata oferta uczynią z firmy stałego i zaufanego partnera, któremu inwestorzy powierzać będą zlecenia z pewnością o ich terminowe i fachowe wykonanie.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "ZRE Gdańsk S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

2

aktualnych ofert pracy

ZRE Gdańsk S.A.

ul. Litewska 14 A

80-719 Gdańsk