Niezawodność i bezpieczeństwo to główne wartości z jakimi identyfikuje się Elektronika S.A. Jako dystrybutor z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku HVACR wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności rozwoju w oparciu o Zespół zaangażowanych specjalistów oraz dystrybucję urządzeń, które pozwalają na realizację nawet najbardziej zaawansowanych technicznie instalacji.

Będąc wyłącznym na Polskim rynku dystrybutorem takich marek jak Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss czy Hokkaido mamy szerokie spektrum możliwości. Dzięki współpracy z tymi ale i wieloma innymi producentami, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i realizowanych przez nich instalacji. Wnikliwe, lojalne i zespołowe podejście do obsługi technicznej oraz handlowej gwarantuje dostęp do wiedzy eksperckiej, bogatych doświadczeń partnerskiego wspierania rozwoju biznesu. Magazyn centralny i magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce zapewniają dostępność większości towarów od ręki.

Aktualne oferty pracy

  • Asystent ds. Wprowadzania i Utrzymania danych

    Elektronika S.A.   Gdynia, 200m od SKM Chylonia    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / asystent  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    7 dni
    Opis stanowiska: Jednym z ciekawszych projektów jakie realizujemy w Elektronice jest Katalog Produktów. Najnowszą wersje tego narzędzia budujemy już piąty rok, bo stoi za tym ogrom tytanicznej pracy jaką wykonuje zaledwie kilka osób, przy wsparciu (mniejszym i większym) wielu inżynierów...
Zobacz archiwalne oferty pracy

1

Elektronika Spółka Akcyjna

ul. Pucka 5

81-036 Gdynia