Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Produkcja

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o jest przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji dekoracji okiennych, zlokalizowanym w Chludowie koło Poznania. Przedsiębiorstwo należy do Grupy Hunter Douglas, prowadzącej działalność w zakresie badań i rozwoju, sprzedaży oraz produkcji dekoracji okiennych i produktów architektonicznych na całym świecie włączając Europę, Amerykę Północną i Południową, Azję i Australię, zatrudniającej około 22 000 utalentowanych ludzi w ponad 100 krajach.
Naszą misją jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i usług w branży osłon okiennych, dostosowanych bezpośrednio do indywidualnych potrzeb, na czas oraz z zachowaniem najlepszej efektywności.
Naszą wizją jest stać się najbardziej profesjonalnym i rozpoznawalnym producentem osłon okiennych, a także być postrzeganym przez klientów jako kluczowy partner w osiąganiu sukcesu w biznesie.
Warunkiem spełnienia misji i wizji firmy jest stworzenie atrakcyjnych miejsc pracy, gdzie podstawą kultury jest oddanie, duma i zaangażowanie. W naszych oczach każdy nowy pracownik wnosi do firmy nowe pomysły, zapał i kreatywność, co wpływa na zwiększenie naszych sukcesów.
Mamy nadzieję, że dołączysz do naszej społeczności i razem będziemy tworzyć wspólną przyszłość!

 

 

 

 

 

 

Aktualne oferty pracy

Firma Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy

Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o.

Ul. Poznańska 31

62-001 Chludowo k/Poznania