Takko Fashion Polska Sp. z o.o.

od 51 do 250 prac. Handel i Sprzedaż

Od momentu założenia w 1982 roku, Takko Fashion stała się odnoszącą sukcesy międzynarodową siecią dyskontów w koncepcji smart discounter z prawie 1 900 sklepami w 17 krajach. W zrównoważony sposób rozwijamy tę pozycję i nadal koncentrujemy się na wzroście. Przez ostatnie 36 lat to przede wszystkim ludzie stojący za marką, nasi zaangażowani pracownicy, zdecydowanie kształtowali oblicze Takko Fashion.

Prawie 18 000 osób pracuje w różnych obszarach w Takko Fashion: w naszej siedzibie głównej, w poszczególnych lokalizacjach logistycznych, w naszych indywidualnych biurach zaopatrzenia i biurach krajowych oraz oczywiście w naszych sklepach. Nasze zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów i menedżerów ciągle rośnie, ponieważ jesteśmy szybko rozwijającą się firmą i stale tworzymy nowe miejsca pracy.

Pasja! Zaangażowanie! Duch zespołowy!

Takko Fashion to otwartość i radość w miejscu pracy: dla nas liczą się przekonania i pomysły, dzięki którym możemy razem szybciej iść naprzód. Każdego roku oferujemy naszym pracownikom kreatywne wyzwanie i szansę na wygranie wspaniałej imprezy. Te wewnętrzne działania wzmacniają ducha zespołu i tworzą poczucie wspólnoty w rodzinie Takko Fashion.

W celu dalszego promowania tej pozytywnej kultury korporacyjnej, koncentrujemy się na zadowoleniu naszych pracowników w różnych oddziałach i we wszystkich krajach, w których prowadzimy działalność.

Aktualne oferty pracy

Firma Takko Fashion Polska Sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Takko Fashion Polska Sp. z o.o.

ul. Legnicka 56

54 - 204 Wrocław