Grupa DBK - to sieć autoryzowanych serwisów pojazdów ciężarowych oraz sprzedaży pojazdów i naczep. Nasze początki sięgają 1996 roku – dziś zatrudniamy ponad 1500 osób w 25 oddziałach. Działamy zgodnie z unikalną filozofią Total Care, dostarczając klientom szereg produktów i usług dla ich biznesu – poczynając od sprzedaży pojazdów ciężarowych i naczep, poprzez ich serwis, sprzedaż części, kończąc na nowatorskich usługach jak telematyka . Posiadamy w swoim portfolio znane i cenione na całym świecie marki DAF, IVECO, MAN, KÖGEL. Dowiedz się o nas więcej na www.grupadbk.com.

Aktualne oferty pracy

Firma Grupa DBK nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

  • Blacharz samochodowy

    EWT Automotive Polska Sp. z o.o.   Olsztyn, ul. Towarowa 11    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Główne zadania na stanowisku pracy: Naprawy blacharskie zabudów chłodniczych; Naprawy blacharskie nadwozi oraz podwozi pojazdów ciężarowych; Naprawa wgnieceń i innych uszkodzeń; Wymiana uszkodzonych części; Dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac;

    1 dni
  • Mechanik stacjonarny wózków widłowych

    TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.   Stawiguda    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    3 dni
    Zadania: Praca stacjonarna; Wykonywanie napraw oraz przeglądów technicznych wózków widłowych; Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych; Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności; Oczekiwania: Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków...
Zobacz archiwalne oferty pracy

Grupa DBK

Lubelska 43 A

10-410 Olsztyn