Teraz rekrutuje

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.

1 aktualna oferta pracy od 51 do 250 prac. Medycyna, Farmacja i Służba zdrowia

Od 1991 roku setki tysięcy Pacjentów odebrało wyniki badań wykonane przez Śląskie Laboratoria Analityczne. Za ich sprawą postawiono tysiące diagnoz lekarskich, a wielu ludzi odetchnęło z ulgą, gdyż dowiedzieli się, że ich organizm funkcjonuje właściwie.
Wyniki badań laboratoryjnych ŚLA pozwoliły także wielu Pacjentom podjąć skuteczne działania w celu ochrony swojego zdrowia i życia.
Dokładność i rzetelność wydawanych wyników badań jest dla nas sprawą priorytetową. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu laboratoryjnego, aby czuli się Państwo bezpiecznie i komfortowo.
Osoby zajmujące się pobieraniem krwi w naszym laboratorium to profesjonaliści. Doskonałe umiejętności połączone z uśmiechem sprawiają, iż proces pobierania krwi jest przeprowadzony fachowo i w miłej atmosferze. Nasza Firma słynie także z umiejętności pobierania krwi od najmłodszych Pacjentów.
Dla Państwa komfortu nasza sieć punktów pobrań posiada dogodne lokalizacje. Chcemy być bliżej, aby maksymalnie ułatwić kontakt z nami. Szanujemy także czas naszych Pacjentów– wyniki badań można odebrać w formie elektronicznej, bez wychodzenia z domu. W 2020 roku uruchomiliśmy pierwsze punkty pobrań pod nową marką Laboratorium Medyczne badaj.to. Na początek obecni jesteśmy w Łodzi, docelowo pragniemy świadczyć nasze usługi dla klientów z całej Polski.
Od wielu lat utrzymujemy i doskonalimy System Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001. W 2013 roku zostaliśmy także laureatami prestiżowego konkursu Quality International 2013. Sukcesywnie od 2014 roku przyznawane jest nam wyróżnienie “Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia”.
Dzięki wsparciu naszego Partnera- sieci laboratoriów LADR z Niemiec jesteśmy w stanie zrealizować dla Państwa nawet nietypowe badania z oferty zawierającej kilka tysięcy oznaczeń. Więcej na temat oferty LADR można dowiedzieć się z informacji dla pacjentów.

Aktualne oferty pracy

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

1

aktualnych ofert pracy

Śląskie Laboratoria Analityczne Sp. z o.o.

Ul. Moniuszki 81

41-871 Zabrze