APEX - THERMO KING sp. z o.o.

od 1 do 10 prac. Motoryzacja

Najważniejszą wartością naszej firmy są ludzie

    • APEX-THERMO KING sp. z o.o. prowadzi działalność dealerską THERMO KING na terenie województw : pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego. To dzięki naszym pracownikom, ich zaangażowaniu, inicjatywie i otwartości nieustannie się rozwijamy. Wierzymy, że wszyscy pracownicy niezależnie od zajmowanego stanowiska przyczyniają się do naszych sukcesów. Stawiamy na ciągły rozwój poprzez podnoszenie umiejętności i kwalifikacji naszego zespołu. Oferujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy może wykorzystać swój potencjał zawodowy. Możesz być pewny, że na każdym etapie rozwoju Twojej kariery w APEX-THERMO KING zaoferujemy Tobie potrzebną pomoc i wsparcie.

  Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu napisz, na jakim stanowisku widzisz siebie, czego od nas oczekujesz, wyślij swoje cv oraz list motywacyjny na adres E-Mail: ach@apextk.pl

Aktualne oferty pracy

Firma APEX - THERMO KING sp. z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "APEX - THERMO KING sp. z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Opinie o pracodawcy APEX - THERMO KING sp. z o.o.:

APEX - THERMO KING sp. z o.o.

ul. Geodetów 18

80-298 Gdańsk