Spółka Montex Shipyard została założona 26 listopada 2012 roku w Gdańsku, przez Piotra Dębowskiego oraz Sebastiana Wasiołka. Wspólnicy wnieśli posiadane know-how, kompetencję, wiedzę oraz umiejętności do prowadzenia działalności na rynku branży przemysłowej, stoczniowej i metalurgicznej.
Od początku swojej swojego istnienia spółka rozpoczęła działalność od realizacji dużych projektów na budowę jednostek offshorowych.
Spółka powstała na bazie firmy Montex ustanowionej w 2005 roku przez Piotra Dębowskiego. Specjalizującej się w budowie jednostek pływających, elementów konstrukcji morskich, montażu i wykonawstwie konstrukcji stalowych, pracach elektro - montażowych i hydrotechnicznych, a także w tworzeniu konstrukcji offshorowych (elementów wież wiatrowych).
Najwyższa jakość, posiadana wiedza, stały wzrost kwalifikacji pracowników oraz zastosowanie nowoczesnych technologii, pozwoliły zdobyć uznanie nie tylko na rynku stoczniowym, ale także wśród wiodących firm zajmujących się w produkcją i montażem konstrukcji stalowych.
Aktualnie współpracujemy z wiodącymi polskimi stoczniami (Gdańska, Remontowa, Północna), przedsiębiorstwami (Crist, Konrem-Nauta, Mar-Pro) oraz partnerami z Norwegii, Niemiec, Szwecji i Holandii, takimi, jak Kleven Maritime AS oraz Bodewes.
Misją naszej firmy jest zapewnienie możliwie dużego wyboru usług, które będą mogły sprostać nawet największym wymaganiom każdego Klienta.
Jesteśmy firmą silnie ukierunkowaną na osiągnięcie sukcesu, stale otwartą na nowe wyzwania, jakie stawiają przed nami każdego dnia nasi Partnerzy.
Dołożymy wszelkich starań, aby współpraca z naszymi Klientami była trwała i oparta na stałej wymianie poglądów i doświadczeń. Rozumiemy, że nasz sukces zależy od sukcesu Państwa Firmy, dlatego stawiamy na wiarygodność i zaufanie.
Aktualne oferty pracy
Firma MONTEX SHIPYARD DĘBOWSKI WASIOŁEK Sp. J. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz oferty innych pracodawców
-
Specjalista / Programista IT (Python/JS/Wordpress)
AURA HERBALS sp. z o.o. Gdańsk, ul. Botaniczna 12 praca hybrydowaspecjalista mid / junior / senior umowa o pracę / kontrakt B2B pełny etat 8 100 zł / mies. (w zal. od umowy) aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Pracownik magazynu
pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat Szukamy kilku pracowników aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Inżynier Projektu - Energetyka Scentralizowana
Rockfin S.A. Gdańsk, Matarnia, ul. Budowlanych 68B praca hybrydowa / stacjonarnaspecjalista junior / mid / senior umowa o pracę pełny etat -
Specjalista ds. rekrutacji
Muehlhan Polska Sp. z o.o. Gdańsk praca stacjonarnaspecjalista (mid) umowa o pracę pełny etat -
Specjalista / Specjalistka ds. utrzymania systemów IT
AURA HERBALS sp. z o.o. Gdańsk, ul. Botaniczna 12 praca hybrydowaspecjalista mid / junior / senior umowa o pracę / kontrakt B2B pełny etat 8 100 zł / mies. (w zal. od umowy) aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Inżynier Sprzedaży (technologie wodorowe)
Rockfin S.A. Gdańsk praca hybrydowa / stacjonarnaspecjalista junior / mid / senior umowa o pracę pełny etat -
Pracownik magazynowy / kompletujący
pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat Szukamy kilku pracowników aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Operatorka / Operator Węzła Betoniarskiego / Ładowarki
Holcim Polska S.A Gdańsk praca stacjonarnapracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat -
Pracownik magazynowy
pracownik fizyczny umowa o pracę pełny etat Szukamy kilku pracowników aplikuj szybko aplikuj bez CV -
Inżynier Projektu Pompy Ciepła (systemy mechaniczne)
Rockfin S.A. Gdańsk praca hybrydowa / stacjonarnaspecjalista junior / mid / senior umowa o pracę pełny etat