Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o

Produkcja

Fabryka Tchibo Manufacturing Poland, zlokalizowana w Markach k/Warszawy, rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku. Dzięki bardzo dynamicznemu rozwojowi w ciągu ostatnich kilku lat, obecnie to jeden z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Europie. Dynamiczny rozwój to inwestycje w nowoczesne linie produkcyjne, technologię i infrastrukturę.

 

Fabryka w Markach jest jednym z 3 zakładów produkcyjnych należących do grupy Tchibo i jest najbardziej kompleksowym i nowoczesnym zakładem w grupie. 12 w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych oraz nowoczesna technologia wyprażania kawy, umożliwia produkcję wszystkich rodzajów artykułów, znajdujących się w ofercie Tchibo.


Wykorzystywany w procesie produkcji park maszynowy bazuje na najnowocześniejszych systemach automatyki, jakie obecnie stosowane są w tego typu urządzeniach do produkcji kawy palonej i rozpuszczalnej. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne, zintegrowane systemy komputerowe, wspierające zarządzanie procesami produkcyjnymi, m.in. PMS, SAP i inne. Proces produkcji realizowany jest przez 7 dni w tygodniu.

Aktualne oferty pracy

Firma Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.
Zobacz archiwalne oferty pracy

Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o

Ul. Słoneczna 6

05-270 Marki