Teraz rekrutuje

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

2 aktualne oferty pracy od 2001 do 5000 prac. Kultura, turystyka, rekreacja i sport
FORTUNA:
  • jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów.
  • posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około 1.000 pracowników na umowę o pracę.
  • to pewny i stabilny kapitał. Od października 2010 roku akcje FORTUNA notowane są na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
  • to wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie. Firma należy do Fortuna Entertainment Group – największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku, działającej w Polsce, Czechach oraz na Słowacji i Węgrzech.
  • nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych. Od 2013 roku z dumą wspieramy dwunastokrotnego Mistrza Polski - Legię Warszawa. Od 2017 roku jesteśmy także sponsorem rozgrywek 1. Ligi piłkarskiej w Polsce.

Aktualne oferty pracy

2

aktualnych ofert pracy

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.

Bielska 47

43-400 Cieszyn