LUBA SOHN HOLDING S.A.

Produkcja

LUBA SOHN to nowoczesny i dynamiczny Holding z bogatą tradycją. Pod tą nazwą kryje się kilka prężnie działających firm, które wspólnie tworzą jedną siłę. LUBA SOHN zatrudnia wykwalifikowanych analityków, którzy dokładnie monitorują wszelkie zmiany i zależności w kilku branżach, badają potrzeby rynku i potrafią je skutecznie realizować.

W skład Holdingu wchodzą takie uznane spółki jak:
- STYROPMIN
- LUBAU
- LUBA
- FINGERBAU

Filozofia oraz misja grupy polega na inwestowaniu: zarówno w pracowników, którzy regularnie uczestniczą w szkoleniach, konferencjach i targach jak i w sprzęt. LUBA SOHN posiada bowiem nowoczesny i rozbudowany park maszynowy oraz laboratorium badawcze, umożliwiające analizowanie wyrobów na każdym etapie produkcji. Grupa dba jednak o rozwój całej branży – odważnie wprowadza nowe rozwiązania oraz odwzorowuje najlepsze światowe wzorce na polskim rynku. W związku z tym firmy wchodzące w skład LUBA SOHN cieszą się nieposzlakowaną opinią wśród klientów jak i specjalistów z branży. Dowodem tego są między innymi przyznawane certyfikaty oraz wyróżnienia, dzięki którym klient ma pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości.

Aktualne oferty pracy

Firma LUBA SOHN HOLDING S.A. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "LUBA SOHN HOLDING S.A."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

LUBA SOHN HOLDING S.A.

Gen. K. Sosnkowskiego 71

05-300 Mińsk Mazowiecki