Fiberoptik Sp z o.o.

Produkcja

Firma Fiberoptik sp. z o.o.


Jesteśmy na rynku budownictwa sieci światłowodowych od marca 2018 roku. Jako zespół profesjonalistów budujemy sieci światłowodowe w Polsce zapewniając najwyższą jakość usług naszym klientom. Specjalizujemy się w budowie kanalizacji, tras światłowodowych.

 

Firma Fiberoptik sp. z o.o. świadczy swoim klientom usługi najwyższej jakości. Nasze główne atuty to ogromne doświadczenie w branży, wyspecjalizowana kadra pracownicza, terminowość i zaangażowanie.

 

Duży potencjał przedsiębiorstwa umożliwia realizację prac budowlanych na najwyższym poziomie. Gwarantujemy, że kadra pracownicza firmy Fiberoptik spełnia najwyższe wymagania w zakresie wykształcenia oraz stażu zawodowego niezbędnego do realizacji powierzonych inwestycji. Osiągane przez nas sukcesy możliwe są dzięki dużej fachowości wszystkich pracowników. Nasze kompleksowe podejście w połączeniu z dbałością o najlepszą jakość świadczonych usług gwarantuje profesjonalne i wyjątkowe podejście do każdego Klienta oraz projektu.

 

Naszą ofertę kierujemy w szczególności do przedsiębiorców, którzy poszukują solidnego partnera biznesowego. Gwarantujemy najwyższy standard usług oraz kompleksowe wsparcie na każdym etapie dokonywania pomiarów reflektometrycznych, wdmuchiwania światłowodów oraz wielu innych czynności związanych z budową sieci światłowodowych.

 

Jesteśmy Partnerem Biznesowym dla firm handlowych i usługowych, generalnych wykonawców i firm deweloperskich. Głównym obszarem naszej działalności jest dostarczanie Klientom z sektora B2B najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie rozbudowy sieci internetu światłowodowego.

 

Budowa sieci światłowodowej to niewątpliwie duże wyzwanie i poważna inwestycja, która wymaga dobrego przygotowania oraz profesjonalnej obsługi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, oferujemy profesjonalne usługi związane z kompleksową budową sieci.

 

 

Aktualne oferty pracy

Firma Fiberoptik Sp z o.o. nie posiada obecnie aktualnych ofert pracy.

Zobacz oferty innych pracodawców

Zobacz archiwalne oferty pracy
Dodaj opinię o "Fiberoptik Sp z o.o."

Dozwolony HTML

<b>, <strong>, <u>, <i>, <em>, <s>, <big>, <small>, <sup>, <sub>, <pre>, <ul>, <ol>, <li>, <blockquote>, <code> escapes HTML, URLe automatycznie zamieniają się w linki, a [img]URL tutaj[/img] wyświetli zewnętrzny obrazek.

Fiberoptik Sp z o.o.

ul. Bydgoskich Przemysłowców 6

85-862 Bydgoszcz